ДОСТУПНА ДОПОМОГА | Webinar.SP.vn.ua
logo

ДОСТУПНА ДОПОМОГА

Підготовка психологів до роботи з жінками з інвалідністю онлайн в ситуації домашнього насильства

 • 5 Рейтинг
 • (10 Відгуки)
 • 92 користувачів зареєстровано
Тривалість курсу: 60 годин
 • Безкоштовно
 • Курс включає
 • Онлайн: будь-коли та будь-де
 • Завантажувані ресурси
 • Сертифікат встановленого зразка

Реєстр отриманих сертифікатів:

- архів отриманих сертифікатів
- останні три місяці (для зареєстрованих)


Що ви дізнаєтеся

 • Психолого-педагогічні компетентності: знання про психолого-фізіологічні особливості роботи із жінками з інвалідністю різ...
 • Інклюзивна складова: створення безпечного та інклюзивного соціального середовища, забезпечення додаткової психосоціально...
 • Розвиток управлінських компетентностей та лідерство: психологічне консультування як самоорганізована діяльність; розвито...
 • Цифрова грамотність: використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій у роботі, базові технічні навички д...
 • Здатність до інноваційної діяльності: опанування новітніми формами та технологіями роботи, розвиток творчості та критичн...

Зміст курсу

Основи психологічної допомоги людям з порушеннями опорно-рухового апарату. Спікерка: Інна Чухрій

У лекції визначено базові принципи надання психологічної допомоги людям з інвалідністю.

анонс 100 хв.
Розлади прихильності та вектори соціально-психологічної підтримки. Спікерка: Інна Чухрій

У лекції розглядається теорія прихильності, етапи розвитку прихильності та види порушень прихильності.

анонс 90 хв.
Робота з людьми з інвалідністю онлайн. Спікерка: Світлана Ілініч

У лекції розповідається про особливості взаємодії та роботи з людьми з інвалідністю у консультаційному процесі з дотриманням етичних та соціально-психологічних вимог.

анонс 115 хв.
Правове регулювання протидії домашньому насильству. Спікерки: Олена Яра і Людмила Головко

У лекції розкриваються законодавчі умови протидії домашньому насильству та статистичні дані випадків насилля у сім’ї та партнерських стосунках.

анонс 105 хв.
Базові техніки консультування. Спікер: Валерій Андросов

Спікер розповідає про техніки проведення психологічного консультування онлайн та надає поради, щодо доцільності їх використання.

анонс 50 хв.
Рапорт та налагодження контакту із клієнтом. Спікер: Валерій Андросов

У лекції обговорюється процес налагодження контакту з клієнтом та розвитку довіри у консультаційному та психотерапевтичному процесі.

анонс 70 хв.
Онлайн консультування що треба мати мінімально, щоб виглядати достойно. Спікер: Валерій Андросов

Лекція присвячена технічним  та програмним засобам онлайн консультування, для забезпечення запланованого, контрольованого та зручного процесу психологічного консультування.

анонс 120 хв.
Психосоматика як результат високого рівня лояльності до аб’юзу. Спікер: Віталій Шмаргун

У лекції описуються варіанти тілесного прояву психічних травм та переживань у вигляді захворювань або порушень нормального функціонування організму.

анонс 95 хв.
Алгоритми самозахисту, шляхи відновлення. Спікер: Віталій Шмаргун

У лекції розкриваються поведінкові та психічні моделі самозахисту особистості, а також обговорюються шляхи відновлення після пережитої травми.

анонс 105 хв.
Вербальні та поведінкові маркери насилля. Спікер: Віталій Шмаргун

Спікер розкриває сутність та прояви вербальних і поведінкових ознак психологічного насилля, включаючи газлайтинг, булінг, шантаж і затягування.

анонс 65 хв.

Опис

Курс підготовлено за кошти Державного бюджету України у рамках проєкту "Доступна допомога", що виконувався ГО "Повернути життя" за фінансування Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України за підтримки Міністерства соціальної політики України

 

Цільова аудиторія курсу: фахівці та волонтери, які допомагають жінкам з інвалідністю в скрутних життєвих ситуаціях:

 1. Психологи: практичні психологи, психотерапевти та психологи-консультанти отримають інформацію, яка допоможе їм ефективніше підтримувати екологічність надання психологічних послуг онлайн жінкам з інвалідністю, що перебувають у групі ризику домашнього насильства або потерпають від нього; 
 2. Правозахисники: юристи, адвокати та фахівці з юридичних питань мають можливість краще зрозуміти чутливі сторони у роботі з особами, які перебувають у складних життєвих обставинах;  
 3. Медіатори: медіатори та фахівці, які є посередниками у переговорах отримають інформацію про тактику та стратегію попередження маніпуляцій та тиску на осіб з інвалідністю у справах про домашнє насильство;  
 4. Соціальні працівники: соціальні працівники, громадські активісти отримають дієві інструменти для соціально-психологічного супроводу жінок з інвалідністю - жертв домашнього насильства.

Команда курсу:

АНАТОЛІЙ БРАЖЕЄВ - психолог, менеджер проєкту, голова організації.

ЯН ПЕТІНОВ - психолог, розробник онлайн-курсу.

СВІТЛАНА ІЛІНІЧ - адміністраторка онлайн-курсу.

ІННА ЧУХРІЙ -  Докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету. Науковиця і водночас психологиня-практик, понад 10 років практичного досвіду в психологічному супроводі осіб з інвалідністю.
Розробниця програми, тренерка і супервайзер проєкту.

ОЛЕНА ЯРА - Кандидатка юридичних наук, професорка, декан юридичного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України, експертка з прав людини та юридичних питань. Тренерка з питань юридичного супроводу жертв насильства.

ІРИНА САРАНЧА -Кандидатка педагогічних наук, психологиня, голова громадської організації «Паросток», доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Жінка з інвалідністю, понад 10 років практичного досвіду з питань психо-соціального досвіду осіб з інвалідністю. Розробниця програми, супервайзер проєкту.

ВІТАЛІЙ ШМАРГУН - Доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Національного університету біоресурсів та природокористування. Понад 15 років практичного досвіду з питань психологічного супроводу осіб з інвалідністю. Розробник програми, тренер проєкту.

ВАЛЕРІЙ АНДРОСОВ - Психолог, гіпнолог, бізнес-тренер, засновник Mental Clinic, має великий досвід он-лайн консультування та організації роботи психологічних та психотерапевтичних он-лайн консультацій. Розробник програми, тренер проєкту.

ЛЮДМИЛА ГОЛОВКО - Кандидатка юридичних наук, фахівчиня з міжнародного права у сфері захисту дитинства та сімʼї, тренерка.

ДМИТРО КРАВЧЕНКО - IT-фахівець, розробник освітньої платформи "Соціальна перспектива".

Нещодавно додані курси

blog
Останнє оновлення 1st February 2023
 • 310
 • 400 грн.
blog
Останнє оновлення 20th January 2022
 • 92
 • Безкоштовно
 • 87
 • Безкоштовно
 • 125
 • 300 грн.

Про інструктора

instructor
Про інструктора

Кандидатка філологічних наук, експертка з питань інклюзії, психології комунікації, інклюзивного навчання, тренерка, проєктна менеджерка

Відгуки учнів

5
Рейтинг курсу
98%  
100%  
100%  

НК
16-06-2022
Наталія Колодій

Дуже дякую за курс! В цей непростий час, всяінформація дуже актуальна та корисна.


ОТ
12-07-2022
Ольга Вікторівна Ткач

Надзвичайно корисний курс у нинішніх умовах. Рекомендації корисні. Відповіді на запитання вичерпні. Дякую


БП
20-10-2022
Богдана Василівна Патута

Чудово! Актуально


МГ
01-12-2022
Маргарита Олександрівна Гоман

Ви робите важливу справу! Дякую за знання!


ВС
20-03-2023
Василь Михайлович Семчевський

Велике дякую Вам за професійно надану важливу та корисну інформацію.