Громадська організація: від нуля до міжнародного фінансування | Webinar.SP.vn.ua
logo

Громадська організація: від нуля до міжнародного фінансування

Навчальний курс з написання проєктів та організаційного розвитку для громадських організацій осіб з інвалідністю

 • 4.8 Рейтинг
 • (6 Відгуки)
 • 87 користувачів зареєстровано
Тривалість курсу: 30 годин
 • Безкоштовно
 • Курс включає
 • Онлайн: будь-коли та будь-де
 • Завантажувані ресурси
 • Доступ протягом усього життя
 • 30 годин навчання
 • Сертифікат встановленого зразка

Реєстр отриманих сертифікатів:

- архів отриманих сертифікатів
- останні три місяці (для зареєстрованих)


Що ви дізнаєтеся

 • Основи проєктного менеджменту для організацій громадянського суспільства
 • Соціальне замовлення та соціальні послуги у роботі сучасної ГО
 • Основи проєктного менеджменту
 • Написання грантової заявки: базові знання, корисні лінки та поради, типові помилки
 • Залучення міжнародних партнерів та міжнародних проєктів
 • Командотворення та управління персоналом і розподіл обов'язків у сучасній ГО
 • Фандрайзинг та управління фінансами громадського об'єднання
 • Інформаційні технології та цифрові інструменти для розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю
 • Професійний розвиток та протидія особистісному вигоранню в громадському секторі

Зміст курсу

Артем Коновалов 10 способів залучити кошти для громадської організації
анонс 14 хв.
Артем Коновалов. 10 способів знайти фінансування всередині організації
анонс 8 хв.
Артем Коновалов. Управління фінансами громадської організації
анонс 12 хв.
Артем Коновалов. Сучасні ІТ-інструменти на допомогу громадській організації
анонс 10 хв.
Валерія Дідик. Команда та управління проєктом
анонс 13 хв.
Артем Коновалов. Фандрайзинг та управління фінансами громадського об'єднання
115 хв.
Валерія Дідик. Проєкт, його основні види та етапи

Коротке відео знайомить із основними поняттями проєктного менеджменту, допомагає концентровано збагнути поняття проєкту, основи класифікації проєктів, а також вивчити класичні етапи реалізації проєктів.

анонс 7 хв.
Валерія Дідик. Підготовчий етап проєкту

У цьому короткому відео ви дізнаєтеся більше про підготовчий етап проєкту. Про які активності потрібно пам'ятати? З чого розпочинати? А чого на початковому етапі проєкту точно робити не вартує?

анонс 10 хв.
Валерія Дідик. Реалізація проєкту та підбиття підсумків

У цьому відео йтиметься про основні складники етапу виконання проєкту та його завершення. Які активності тут повинні бути? На що менеджеру звернути увагу у першу чергу? Яких ризиків варто уникати.

Про все це продовжуємо говорити із Валерією Дідик.

анонс 9 хв.
Валерія Дідик. Вебінар "Основи проєктного менеджменту для громадських організацій осіб з інвалідністю". Частина 1.

Запис першої частини вебінару Валерії Дідик - досвідченої проєктної менеджерки та тренерки - про сутність проєкту та його основні етапи. Власне, вся діяльність громадської організації - це проєкти, які вона реалізує. У цьому відео ви розберете детально на прикладах, що таке проєкт з погляду сучасного проєктного менеджменту, познайомитеся із класифікацією проєктів та основними етапами реалізації будь-якого проєкту. 

анонс 65 хв.
Валерія Дідик. Вебінар "Основи проєктного менеджменту для громадських організацій осіб з інвалідністю". Частина 2.

У 2-ій частині вебінару на прикладах розібрано етап виконання проєкту, а також основні правила та методи моніторингу, оцінки результативності та завершення проєкту. 

74 хв.
Матеріали до завантаження
3 Mb
Оксана Замора Інтернаціоналізація неурядових громадських об'єднань та грантова діяльність
анонс 124 хв.
Оксана Замора Огляд міжнародних донорів та їхніх вимог для неурядових громадських організацій
анонс 90 хв.
Світлана Демко та Наталія Головко Соціальні послуги у системі роботи громадської організації
57 хв.
Світлана Демко та Наталія Головко. Впровадження державних стандартів соціальних послуг. Кращі практики.

Запис вебінару, де Світлана Демко, директор реабілітаційного центру "Обрій", голова Ради Асоціації «Відкриті серця», менеджера понад 50 реалізованих проєктів та ініціатив за підтримки українських та міжнародних донорів. та її заступниця Наталія Головко розповідають про соціальні послуги як одну із сфер для розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю. Багато практичного досвіду та порад, що варто робити, а як чинити категорично не потрібно. 

анонс 86 хв.
Артем Коновалов. Інформаційні технології та цифрові інструменти для розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю
114 хв.
Вікторія Найчук. Професійне вигорання в громадському секторі: де знайти ресурс для розвитку

Запис вебінару, присвяченого прроблемі емоційного вигорання. Разом із спікеркою ви розберетеся детально, що таке емоційне та професійне вигорання, які ознаки вказують на нього. З'ясуєте, як попередити професійне вигорання та як із ним боротися. Засвоїте прості та дієві вправи для роботи із мотивацією, самодопомоги у складних ситуаціях, стресі.

анонс 180 хв.

Опис

Курс з інституційного розвитку, написання проєктів та реалізації ініціатив для громадських організацій осіб з інвалідністю (з перекладом на українську жестову мову) створено в рамках проєкту "Академія ефективних рішень" Громадської організації "Соціальна перспектива" за фінансування Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Мета курсу: сформувати в слухачів комплексні компетентності, достатні для створення та розвитку громадської організації, що опікується проблемами соціальної інклюзії та захищає законні права та інтереси людей з інвалідністю; сформувати базові знання про проєктну діяльність, організаційний розвиток, організаційний менеджмент, управління персоналом, фінансове управління та міжнародну співпрацю в громадській організації сучасного формату, навчити ефективно використовувати ці інструменти у роботі громадськиї об'єднань осіб з інвалідністю та таких, що опікуються проблемами людей з інвалідністю.

Цільова аудиторія курсу: 

 • засновники та учасники громадських організацій осіб з інвалідністю: молоді та новостворені громадські організації осіб з інвалідністю зможуть отримати сучасні знання щодо інституційного розвитку та залучення фінансування;
 • представники громадських організацій соціального спрямування: ГО, що опікуються людьми з інвалідністю та проблемами соціальної інклюзії, отримають актуальну інформацію щодо можливостей розвитку та глибшого впливу на цільову аудиторію;
 • активісти громадського сектору: активні громадяни з числа людей з інвалідністю зможуть іще під час реалізації проєкту втілити свою мрію і створити ефективну громадську організацію, використовуючи отримані знання.

Експерти та тренери курсу:
Ганна Давиденко - проджект-менеджерка курсу, докторка педагогічних наук, професорка, проректорка з наукової та міжнародної діяльності Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", директорка Вінницького інституту, засновниця та голова ради ГО "Соціальна перспектива", депутатка Вінницької міської ради 7 скликання.

Світлана Ілініч - методистка курсу, кандидатка філологічних наук, експертка з питань ефективного навчання, тренерка. Співзасновниця та заступниця голови ГО "Соціальна перспектива".

Маріанна Онуфрик - експертка курсу, Голова правління ГО "Родина для осіб з інвалідністю" та керівниця ГО "Соціальна синергія". Кандидатка економічних наук, експертка у сфері адвокації прав осіб з інвалідністю, розвитку соціальних послуг та інклюзивної освіти. Мама чотирьох дітей, один з яких має комплексні порушення розвитку.

Ірина Саранча - експертка проєкту, кандидатка педагогічних наук, психологиня, голова громадської організації «Паросток», доцент кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, жінка з інвалідністю.

Оксана Замора - тренерка та експертка проєкту, кандидатка економічних наук, доцентка. Проектна менеджерка з 7-ма роками досвіду у відділі міжнародного співробітництва університету та 10+ досвіду роботи в третьому та освітньому секторах з розробки/реалізації вітчизняних та міжнародних проектів, зокрема фінансованих ЄК, НФД, FAO, ЦЕІ, UNESCO та ЄБРР. Експертка Європейської Комісії з оцінки проектних заявок. Тренерка неформальної освіти та консультантка з міжнародного розвитку університетів, фахового та особистісного розвитку. Учасниця 30+ міжнародних стажувань, включаючи Erasmus+, Youth in Action, FAP, British Council, EBRD, CEASC.

 

Нещодавно додані курси

blog
Останнє оновлення 1st February 2023
 • 310
 • 400 грн.
blog
Останнє оновлення 20th January 2022
 • 92
 • Безкоштовно
 • 87
 • Безкоштовно
 • 125
 • 300 грн.

Про інструктора

instructor
Про інструктора

Кандидатка філологічних наук, експертка з питань інклюзії, психології комунікації, інклюзивного навчання, тренерка, проєктна менеджерка

Відгуки учнів

4.8
Рейтинг курсу
97%  
97%  
97%  

ВЛ
21-02-2022
Віктор Володимирович Ляшенко

Дуже вдячний за Ваш курс! Молодці! Сподіваюсь на подальшу співпрацю!